تاریخچه

مجمع خیرین مدرسه ساز  استان اردبیل به یاری پروردگار متعال در سال ۱۳۷۷با هدف ساماندهی وضعیت تحصیلی و معیشتی دانش آموزان بی سرپرست و بدسرپرست به همت جمعی از خیرین و معتمدین در شهر اردبیل با شماره ثبت ۹۶ تاسیس و از سال ۸۲رسما فعالیت خودرا اغاز نموده است مجمع یک موسسه کاملا مردمی غیر سیاسی و غیر انتفاعی و دارای اساسنامه بوده و جمعی از فرهیختگان , صاحب نظران و معتمدین شهر مجموعه هیئت امنا آنرا تشکیل میدهند . تاکنون بیش از ۳۵۵مدرسه به همت خیرین در اردبیل احداث شده است.حاج جواد قرآن نویس خیر و بانی ساخت 5 مدرسه،رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل میباشند.

این مجمع, هم اکنون به مدد حمایتهای همشهریان خیر و نیز هموطنان داخل و خارج از کشور , تعداد ۵۰۰ دانش آموز بی سرپرست (یتیم) و یا بد سرپرست ,  ۵۵ دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی را حمایت می کند .یکی از افتخارات موسسه این است که با مساعدت خیرین توانسته هزینه تحصیلی چندین دانش آموز را که از بدو تاسیس بنیاد تحت پوشش بوده اند , تامین و تا مدارج علمی عالی هدایت کند .که می توان به دانشجویانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اشاره نمود.

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

خیرین و فعالان عرصه ی مقدس مدرسه سازی در جهت سهولت واریز کمک های بی دریغ عزیزان،امکان پرداخت آنلاین از طریق لینک زیر مقدور میباشد: پرداخت آنلاین کمکهای نقدی، با کلیه کارت های عضو شتاب امکان پذیر می باشد

ادامه مطلب
واریز به حساب

واریز به حساب

حسابهای مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل: بانک ملی سیبا : 0106072773009 قرض الحسنه نبوی : 1111

ادامه مطلب

طرح دستان پر مهر 🙂

می خواهم درمان یار شوم 🙂 از اینکه قصد آن کرده اید که به جمع خیرین ما پیوسته و پرداخت قسمتی ازهزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان را بپذیرید بینهایت سپاسگزاریم.

درمان یار

خیرین محترم می توانند کمکهای غیر نقدی پرداختهای موردی خود را ضمن هماهنگی با شماره تلفن 33634405 و 0901813419 جهت اهدا به کودکان در اختیاربنیاد قرار دهند. برقراری ارتباط تلفنی

کمکهای غیرنقدی و مساعدتهای نقدی موردی

نیروهای داوطب از بزرگ ‌ترین سرمایه های هر موسسه ای محسوب می شوند.در شمیم مهر نیز همیاران داوطلب نقش مهمی در پیشبرد اهداف موسسه دارند.

همیاران داوطلب

قلک ها یا صندوق های رومیزی شمیم مهر یکی دیگر از راه های مساعدت به موسسه می باشند که آز آن طریق می توانید کمک های نقدی خود را در اختیار بنیاد قرار دهید تا بتوانیم دردرمان کودکان هزینه نمائیم .

دریافت قلک رومیزی