آغاز ساخت دو باب مدرسه توسط شرکت هلدینگ میهن

آغاز ساخت دو باب مدرسه توسط شرکت هلدینگ میهن

آغاز ساخت دو باب مدرسه توسط شرکت هلدینگ میهن

احداث دو باب مدرسه ۳ کلاسه در روستا های کریق و قزل قیه منطقه هیر استان اردبیل با مشارکت هلدینگ میهن و نوسازی مدارس و با حضور مدیرکل نوسازی مدارس ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل ، نماینده سازمان نوسازی مدارس کشور ، مدیر مسئولیت های اجتماعی هلدینگ میهن و مسئولان محلی آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل ، در این مراسم جواد قرآن نویس رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل ضمن تشکر از توجه شرکت هلدینگ میهن به استان اردبیل ،مدرسه‌سازی را توجه به انسان‌ سازی و فراهم کردن مقدمات توسعه با محوریت انسان‌های عالم و آگاه عنوان کرد و گفت: با تربیت نسلی روشن و آگاه در این مدارس، آینده خوبی برای جامعه رقم می خورد و توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی نوید آینده خوبی برای استان اردبیل می‌دهد.
مهندس دولت لطفی مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل ضمن قدردانی از قبول زحمت صاحب کارخانه های میهن و زیرمجموعه آن و همچنین خیر مقدم به آقای تاتلاری مدیر مسئولیت های اجتماعی هلدینگ میهن، گفت: با اینکه وضعیت اقتصادی کشور به واسطه تحریم های ظالمانه خوب نیست ولی در این شرایط خیرین بزرگوار دست ما را گرفته و برخلاف سالهای گذشته ما با رشد بیش از 100 درصد از نظر ساخت و ساز فضای آموزشی توسط خیرین روبرو هستیم.
لطفی افزود: ما در استان اردبیل موفقیت های چشمگیری در زمینه ساخت و ساز فضای آموزشی، استاندارد سازی تاسیسات حرارتی بطوری که همه مدارس منطقه هیر استاندارد سازی سیستم گرمایشی شده اند و نیز در جذب و هدایت خیرین، داشته است.
مهندس تاتلاری ، این پروژه را که بخشی از پروژه هلدینگ میهن 92 تا 96 در استان اردبیل است، را گامی در جهت محرومیت زدایی و پرورش نسلی متخصص و اثر گذار عنوان کرد.ایشان به نقل از آقای پایداری رئیس گروه صنعتی میهن، رمز موفقیت در کار ها را توکل بر خدا، دعای پدر و مادر و تلاش شبانه روزی دانست.
لازم به ذکر است این دو مدرسه هر کدام در قالب 3 کلاس درس در روستاهای کریق و قزل قیه احداث خواهد شد که نقشه و مساحت آن توسط شرکت میهن تهیه و پس از تایید نوسازی مدارس استان عملیات اجرایی آن آغاز خواهد گردید.

 

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط