مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در مجمع خیّرین مدرسه ساز برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در مجمع خیّرین مدرسه ساز  برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در مجمع خیّرین مدرسه ساز برگزار گردید.

در نود وششمین جلسه رسمی مجمع عمومی مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل مراسم معارفه مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان برگزار گردید.
در این مراسم رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل  ضمن قدردانی از زحمات  مهندس لطفی مدیر کل سابق نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اعلام کرد اقدامات موثر نوسازی و تجهیز مدارس در کنار نظام تعلیم و تربیت لازمه ارتقا کیفیت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی است.
قرآن نویس در ادامه افزود: آموزش و پرورش ظرفیت بی بدیلی است که می‌تواند کشور را به سرمنزل مقصود برساند و زیر ساخت اصلی توسعه پایدار و بستر اصلی تربیت نیروی انسانی کارآمد و متعهد برای آینده کشور است.
جواد قرآن نویس با توجه به سابقه حضور مهندس حسن  محمدی ادیب در اداره کل نوسازی استان اردبیل بعنوان معاون عمرانی این اداره گفت: از آنجا که آقای محمدی ادیب از نزدیک در جریان احداث پروژه ها و مشکلات مربوطه آنها قرار دارد امیدواریم درکسوت مدیر کلی این اداره در روند تسریع پروژه ها اقدامات لازم را انجام دهند.
در این مراسم با اهدا لوح تقدیر مهندس دولت لطفی بعنوان مشاور عالی مجمع خیّرین مدرسه ساز انتخاب و از ایشان تجلیل به عمل آمد.

          

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط